Випробувальний центр ДУ “Одеський ОЦКПХ МОЗ” акредитований Національним агентством з акредитації України (НААУ) на відповідність вимогам стандарту ДСТУ EN ISO/IEC 17025:2019 «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій».

Атестат про акредитацію зареєстрований у Реєстрі НААУ 07 червня 2022 року за № 201621 та  дійсний до 27 грудня 2023 року.

Відповідно до сфери  акредитації фахівці Випробувального  центру ДУ «Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України»здійснюють лабораторні дослідження та інструментальні вимірювання на замовлення юридичних осіб та громадян, а саме: фізико-хімічні, мікробіологічні, молекулярно-генетичні, радіологічні випробування харчових продуктів та харчової сировини рослинного та тваринного походження,зернових, бобових та олійних культур, алкогольних та безалкогольних напоїв; фізико-хімічні, мікробіологічні, вірусологічні, радіологічні випробування води питної, води природної та стічних вод, що підлягають прийманню до міської каналізаційної мережі; мікробіологічні випробування засобів медичної техніки; фізико-хімічні випробування атмосферного повітря та повітря робочої зони; вимірювання фізичних факторів.

     Запрошуємо до взаємовигідного співробітництва незалежно від сфери діяльності. Ми гарантуємо якість, конфіденційність щодо проведених досліджень та отриманих результатів. 

     Листи – заявки направляти на ім’я в.о. генерального директора ДУ «Одеський обласний  центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» – Гончарова В.О. за електронною адресою е– mail:  odeslc@ukr.net  тел./факс: (048) 764-16-85, консультації та інша необхідна інформація  за тел. (048) 764-16-78. Місцезнаходження: м.Одеса, вул. Івана та Юрія  Лип,5а.

Графік роботи:  Пн.-пт: 9:00 -17:00

АТЕСТАТ ПРО АКРЕДИТАЦІЮ (надається)