Відбувся спільний брифінг керівництва ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» і Департаменту охорони здоров’я Одеської облдержадміністрації.

13-го липня відбувся спільний брифінг керівництва ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» і Департаменту охорони здоров’я Одеської облдержадміністрації. Темою брифінгу став «Хід вакцинальної кампанії на Одещині і можливі загрози спалаху чергової хвилі ковіду в регіоні».

Керівник ДУ «Одеський ОЦКПХ МОЗ» Віталій Гончаров наголосив на тому, що сезон літнього відпочинку та оздоровлення в розпалі. І якщо коронавірус відступив, то ситуація з гострих кишкових інфекцій іноді ускладнюється груповими захворюваннями, які переважно пов’язані з об’єктами соціального значення та громадського харчування. Лише додержання керівниками закладів, а також населенням профілактичних заходів дозволить попередити епідемічні ускладнення. Це, в першу чергу, вживання гарантовано безпечної води та напоїв, термічно обробленої їжі. Не потрібно купувати продукти харчування на стихійних ринках, купатись лише у дозволених місцях та додержуватися правил особистої гігієни. Наразі у всіх областях України діє «зелена зона» епіднебезпеки з COVID-19. Але це не привід розслаблятись особливо на фоні високих ризиків заносу на територію України штаму Дельта.

Спікери у ході брифінгу також розповіли про локації ЦВН на Одещині, а також про умови запису.