Сьогодення

Головний державний санітарний лікар Одеської області Віталій Гончаров взяв участь у підведені підсумків перевірки виконання вимог законів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки тощо.

Головний державний санітарний лікар Одеської області Віталій Гончаров взяв участь у підведенні підсумків перевірки виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб Одеської області.

У засіданні взяли участь голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький (як начальник цивільного захисту області) та його І-й –заступник Борис Волошенков.  А також голови місцевих органів виконавчої влади та міських рад, члени обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, начальники структурних підрозділів Головного управління ДСНС України в Одеській області.

Заступник голови комісії ДСНС України Павло Афанасьєв зазначив про основні показники виконання завдань і повноважень суб’єктами забезпечення цивільного захисту. Діяльність обласної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту оцінена «Задовільно».

Учасники засідання також заслухали інформацію ДУ «Одеський ОЦКПХ МОЗ», працівники якого взяли участь у перевірці.

Перевірка виконання вимог законів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб Одеської області  проходила у період з 9 по 19 серпня.