Сьогодення

Керівник ДУ «Одеський ОЦКПХ МОЗ» спільно з керівництвом міста здійснили моніторингові візити до пунктів щеплення м. Одеси.

Вакцинація – це єдиний ефективний спосіб подолання СОVID-19! З цією метою потрібно аби щонайменше 70% дорослого населення імунізувалися.

7 серпня керівництво ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» спільно з директором Департаменту охорони здоров’я Одеської міської ради Левоном Нікогосяном, заступником Одеського міського голови Світланою Бедрегою здійснили моніторингові візити до пунктів щеплення м. Одеси, які функціонують в спеціально облаштованих місцях, укомплектовані кваліфікованим медичним персоналом та працюють по графіку.

Європою шириться штам коронавірусу SARS-CoV2 «Дельта», який спричиняє складний перебіг СОVID-19, тому країни ЕС вже почили посилювати обмежувальні протиепідемічні заходи.Наразі необхідно пам’ятати, що небезпечний штам «Дельта» загрожує українцям. В Україні офіційно підтверджено 143 випадки зараження штамом «Дельта», якій має внутренне поширення. Зареєстровані випадки і на території Одеського регіону.

Саме з цього кожен мешканець області незважаючи на належність до групи медичного або професійного ризику, сьогодні може захисти себе від СОVID-19 – вакцинуватись. Як що ви не зробили щеплення, оберіть найближчий пункт масової вакцинації та захистить себе та близьких від цієї хвороби.