Сьогодення

Моніторингові дослідження в м.Одеса та Одеській області за період з 24.02.2021-04.03.2021рік

З метою проведення моніторингу за   станом   питної води в м.Одеса  в період з 25.02.2021р. по 04.03.2021р було  досліджено по 7 проб питної води  на санітарно-мікробіологічні показники та на санітарно-хімічні показники. Усі проби  відповідали вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

          Всього по Одеській області було досліджено 78 проб питної води  на санітарно-мікробіологічні і  51 пробу  на санітарно-хімічні показники. Із них не відповідають вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» по санітарно-хімічним показникам 9 проб (17,6%), а саме: м.Білгород-Дністровський, м.Арциз  і  на санітарно-мікробіологічні показники –1 проба (1,3%) – с. Ясенево-2 Любашивського  району ( громадський колодязь – пл. Святопокрівська, 16).

         Води поверхневих водойм 1-ї категорії, які використовуються як джерела питного водопостачання населення, а саме: р.Дунай  в  Кілійському районі,  було    досліджені  по 4 проби води  на  санітарно-мікробіологічні  показники та санітарно-хімічні  показники  усі  відповідали  гігієнічним вимогам. 

       В ході здійснення  моніторингу за станом  забруднення атмосферного повітря, на території   житлової  забудови   в м. Подільськ,   смт. Кодима,    смт. Ананьїво, смт. Ширяєво було досліджено 8 проб атмосферного повітря. Перевищення максимально-разових  гранично – допустимих    концентрацій оксиду вуглецю, діоксиду азоту, діоксиду сірки, пилу  не   встановлено.

      За даними акустичного  моніторингу,  на  території  житлової  забудови   біля  автомагістралей  в м.Подільськ, м. Біляївка і в с. Маяки Біляївського району, смт. Захарівка, смт. Ширяєво, смт. Березівка, смт. Великомихайлівка    було проведено 24 інструментальних вимірювання рівнів шуму, перевищення гранично –допустимих рівнів не встановлено.

          Радіаційний фон на території області складає 12-14 мкР/год., що відповідає природному фону багаторічних спостережень.  

         Для   вжиття   відповідних  заходів,  інформації про всі виявлені  нестандартні проби  було направлено до міських, районних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.