Сьогодення

Нагадуємо про особливості організації освітнього процесу в умовах коронавірусної хвороби COVID-19 в 2021-2022 навчальному році!

Міністерство освіти і науки України у своєму листі від 23.07.2021 р. №1/10-3101 надало інформацію щодо пропонованих варіантів організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти в умовах поширення коронавірусної хвороби COVID-19 у 2021/2022 навчальному році.

У листі розглянуті три варіанти організації освітнього процесу:

Варіант 1 – низький рівень захворюваності, «зелений» рівень епідемічної небезпеки. Відвідування закладів освіти здобувачами освіти дозволено в звичайному (очному) режимі (початкова, базова та профільна середня освіта).Діяльність інклюзивно-ресурсних центрів (ІРЦ) у звічному режимі.

Варіант 2 – високий рівень захворюваності, «червоний» рівень епідемічної небезпеки.

– Відвідування закладів освіти заборонено, крім закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти та учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти.

– Спеціальні заклади освіти – очне або змішане навчання (як дистанційно, так і в закладах освіти);

– Діяльність ІРЦ: із застосуванням частково дистанційних технологій;

Варіант 3 – середній рівень захворюваності – «жовтий» і «помаранчевий» рівні епідемічної небезпеки.

– Відвідування закладів освіти дозволено в звичайному режимі (початкова, базова та профільна середня освіта). Може організовуватися «змішане» навчання (за рішенням педради закладу освіти).

– Відвідування закладів освіти може бути заборонено у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 перебуває більше, як 50 % здобувачів освіти та персоналу закладу освіти.

– Діяльність ІРЦ: із застосуванням частково дистанційних технологій.

У листі зазначено, що “для організації освітнього процесу за будь-яким варіантом, за яким можливе очне навчання, важливим є нормативне визначення % вакцинованого персоналу закладу освіти.

Щеплення – це важлива умова безпечного повернення дітей до навчання!