Сьогодення

Результати моніторингових досліджень на території м. Одеса та Одеської області за період з 31 березня по 7 квітня 2022.

Радіаційний фон у нормі!

      Центром щотижнево проводиться моніторинг за станом атмосферного повітря  на території житлової  забудови  населених місць. Так, за минулий період, в м. Одеса перевищення гранично допустимих концентрацій по вмісту аміаку, оксиду вуглецю, діоксиду азоту, діоксиду сірки не  встановлено.

      Було проведено 8 вимірювань рівнів шуму на території житлової забудови   біля автомагістралей в смт. Березівка та  смт. Іванівка. Перевищення гранично допустимих рівнів  відсутні. 

    В м. Одеса на  території житлової забудови в місцях розміщення базових стацій мобільного зв`язку було проведено 14 вимірів електромагнітного випромінювання. Перевищення гранично допустимих рівнів не  встановлено.

        За період з 31 березня по 07 квітня  2022 року в порядку моніторингових спостережень було проведено 2400 вимірів потужності експозиційної дози  гамма-випромінювання на території міст Одеса, Білгород-Дністровський, Ізмаїл, Подільськ та селищ міського типу Березівка, Іванівка, Любашівка, Ананьїв, Миколаївка. Виміри проводяться тричі в день.

       За даними лабораторних досліджень, радіаційний фон на рівні багаторічних спостережень – 0,07-0,15 мкЗв/год., що відповідає природному фону багаторічних спостережень.