Сьогодення

Результати моніторингових досліджень води в м. Одеса та Одеській області за період з 25.03.2021р по 01.04.2021р.

         З метою проведення моніторингу за   станом   питної води в м.Одеса  в період з 25.03.2021р. по 01.04.2021р було  досліджено  по 9. проб питної води  на санітарно-мікробіологічні показники та на санітарно-хімічні показники. Усі проби  відповідали вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

          Всього по Одеській області було досліджено 43 проби питної на санітарно-мікробіологічні і 31 проба на санітарно-хімічні показники. Із них не відповідали вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» по санітарно-мікробіологічним показникам 3 проби питної води (6.9%), а саме: Біляївський район (с.Градениці), м.Білгород-Дністровський, Білгород-Дністровський район  (с. Садове);  по санітарно-хімічним показникам-6 проб-(19.4%), а саме: Білгород-Дністровський район (село Садове), Балтський (с.Коритне), Арцизський район (села Павлівка, Вознесенка, Вишняки).

    Води поверхневих водойм 1-ї категорії, які використовуються як джерела питного водопостачання населення, а саме: р.Дунай та р. Прут  в Ренійському районі, оз. Ялпуг в Болградському районі,  було проведено 51 дослідження  води  на вміст залишків хлорорганічних пестицидів. Усі досліджені   проби  відповідали  гігієнічним вимогам. 

         В ході моніторингових досліджень води поверхневих водойм 2-ї категорії, а саме: р. Когильник в Арцизькому районі, р.Сарата  в Саратському районі, досліджені 3 проби води на вміст залишків хлорорганічних пестицидів  усі   відповідали  гігієнічним вимогам. 

                Для   вжиття   відповідних  заходів,  інформації про всі виявлені  нестандартні проби було направлено до міських, районних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області.

Санепідситуація залишається на контролі.

В.о. генерального директора, головний державний санітарний лікар Одеської області Віталій ГОНЧАРОВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.