Сьогодення

Результати моніторингових досліджень об’єктів навколишнього середовища на території м. Одеси та Одеської області за період з 25.03.2021р по 01.04.2021р.

В ході здійснення  моніторингу за станом  забруднення атмосферного повітря, на території  житлової забудови с. Нові Біляри Лиманського району,  досліджені 2 проби атмосферного повітря на вміст аміаку усі відповідали встановленим нормативам.

       На території зони відпочинку «Аркадія» в м. Одеса,  проведені  інструментальні вимірювання рівнів шуму не  перевищували  гранично –допустимі.  

       За даними  моніторингу, на території житлової забудови, дитячих майданчиках в м. Болград, м. Овідіополь, м. Подільськ, м. Рені,                   смт. Березівка, а також  на   межі  санітарно-захисних зон сільських звалищ твердих побутових відходів  в Арцизькому, Саратському, Кодимському районах, досліджені  10 проб грунту на вміст залишків хлорорганічних пестицидів усі відповідали  нормативним вимогам.

          Радіаційний фон на території області складає 12-14 мкР/год., що відповідає природному фону багаторічних спостережень.  

        Інформацію до відома  було направлено до міських, районних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області.

В.о. генерального директора, головний державний санітарний лікар Одеської області Віталій ГОНЧАРОВ    

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.