Сьогодення

Результати моніторингових досліджень об’єктів навколишнього середовища на території м.Одеси та Одеської області за період з 01-07.03.2021р.

В ході здійснення  моніторингу за станом  забруднення атмосферного повітря на території   житлової  забудови   (м.Подільськ,   смт. Кодима,   Ананьїв,  Ширяєво) було досліджено 8 проб атмосферного повітря. Перевищення максимально-разових гранично – допустимих    концентрацій оксиду вуглецю, діоксиду азоту, діоксиду сірки, пилу  не   встановлено.

            За даними акустичного  моніторингу,  на  території  житлової  забудови   біля  автомагістралей  в м.Подільськ, м. Біляївка та  в с. Маяки Біляївського району, смт. Захарівка, Ширяєво, Березівка, Великомихайлівка було проведено 24 інструментальних вимірювання рівнів шуму, перевищення гранично –допустимих показників не встановлено.

             Радіаційний фон на території області складає 12-14 мкР/год., що відповідає природному фону багаторічних спостережень.  

           Вищезазначена інформація щодо проведених моніторингових досліджень була направлена до органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, а також Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області.

В.о. генерального директора, головний державний санітарний лікар Одеської області Віталій ГОНЧАРОВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.