Результати моніторингових досліджень води в м. Одеса та Одеській області за період з 19 по 25 квітня.

 З метою проведення моніторингу за станом питної води по Одеській області було досліджено 197 проб, у тому числі  114 проб на санітарно-мікробіологічні і 83 проби – на санітарно-хімічні показники. Із них не відповідали ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» 18 проб (21,7%) по санітарно-хімічним показникам (міста Вилкове, Арциз, Арцизський район – села Веселий Кут, Теплиця, Мирнопілля, Садове; смт.Сарата, Саратський район – села Долинка, Зоря, Мирнопілля, Світлодолинське).

        Води поверхневих водойм 1-ї категорії, які використовуються як джерела питного водопостачання населення (р. Дністер в Біляївському районі,  р.Дунай в Кілійському та Ренійському районах, озеро Ялпуг в Болградському районі), та  2-ї категорії (Хаджибейський та Кучурганський лимани) було проведено відповідно 187 та 34 дослідження на вміст залишків хлорорганічних пестицидів. Усі досліджені   проби  води  відповідали  гігієнічним вимогам. 

         Для   вжиття   відповідних  заходів  інформації про всі виявлені  нестандартні проби були направлені до міських, районних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області.

              Санепідситуація залишається на   контролі.

В.о. генерального директора, головний державний санітарний лікар Одеської області Віталій ГОНЧАРОВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.