Сьогодення

Результати моніторингових досліджень об`єктів навколишнього середовища на території м. одеса та Одеської області за період з 22.04.2021р по 29.04.2021р.

ДУ «Одеський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров`я  України »  інформує :

       В ході здійснення соціально-гігієнічного моніторингу за станом  забруднення атмосферного повітря на території житлової забудови в  м. Одеса, Біляївському, Болградському, Ренійському та  Миколаївському районах було досліджено 49 проб атмосферного повітря на вміст шкідливих речовин. Перевищення гранично допустимих  концентрацій не виявлено.

      За даними акустичного  моніторингу  на житловій  території  біля   автомагістралей  в м.Одеса, Миколаївському, ІзмаїльськомуПодільському районах  було проведено 11 інструментальних вимірювань рівнів шуму. Перевищення гранично–допустимих рівнів не виявлено.   

       В ході  моніторингових досліджень стану грунту  на території житлової забудови в Іванівському, Миколаївському, Лиманському, Подільському районах було досліджено 9 проб грунту на санітарно-мікробіологічні показники. Відхилень від допустимих норм не виявлено.         

      Радіаційний фон на території області складає 12-14 мкР/год, що відповідає природному фону багаторічних спостережень.  

        Для   вжиття   відповідних  заходів,  інформацію про всі виявлені нестандартні проби було направлено до міських, районних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області.

 В.о  генерального директора, головний державний санітарний лікар Одеської області   Віталій  ГОНЧАРОВ

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *