Сьогодення

Результати моніторингових досліджень об`єктів навколишнього середовища на території м. Одеса та Одеської області за період з 27.05.2021р по 04.06.2021р.

ДУ «Одеський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров`я  України »  інформує :

В ході здійснення соціально-гігієнічного моніторингу за станом  забруднення атмосферного повітря, на території житлової забудови в м. Одеса, м.Подільськ, було відібрано та досліджено 5 проб атмосферного повітря. Перевищення гранично допустимих  концентрацій по вмісту оксиду вуглецю, діоксиду азоту, сірчистого ангідриду,  пилу, формальдегіду  не  встановлено.

    За даними акустичного  моніторингу, на території житлової забудови   біля автомагістралей в м.Одеса, м. Біляївка, м. Южний, було проведено 24 інструментальних вимірювання рівнів шуму. Перевищення гранично –допустимих рівнів   встановлено у 6-х випадках в м. Одеса.  

    В ході  моніторингових досліджень стану грунту  на території зон відпочинку,  дитячих  майданчиках,  житлової забудови в м. Одеса, м. Арциз. смт. Любашивка,   було проведено  80 досліджень грунту  на вміст  залишків хлорорганічних пестицидів. У всіх досліджених пробах  перевищення гранично допустимих концентрацій не встановлено

       Радіаційний фон на території області складає 12-14 мкР/год., що відповідає природному фону багаторічних спостережень.  

    Для   вжиття   відповідних  заходів,  інформацію про всі виявлені  нестандартні проби було направлено до міських, районних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області.

В.о. генерального директора, головний державний санітарний лікар Одеської області Віталій ГОНЧАРОВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.