Сьогодення

Результати моніторингових досліджень об`єктів навколишнього середовища м. Одеса та Одеської області за період з 31 травня по 06 червня 2021 року.

Результати моніторингових досліджень об`єктів навколишнього середовища м. Одеса та Одеської області за період з 31 травня по 06 червня 2021року.

ДУ «Одеський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров`я України» інформує:

Для здійснення соціально-гігієнічного моніторингу за станом забруднення атмосферного повітря на території житлової забудови у містах Одеса та Подільськ було відібрано та досліджено 5 проб. Перевищення гранично допустимих концентрацій по вмісту оксиду вуглецю, діоксиду азоту, сірчистого ангідриду, пилу, формальдегіду не встановлено. За даними акустичного моніторингу на території житлової забудови біля автомагістралей в міст Одеса, Біляївка та Южний, було проведено 24 інструментальних вимірювання рівнів шуму. Перевищення гранично допустимих рівнів встановлено у 6-ти випадках у м. Одесі. В ході моніторингових досліджень стану грунту на території зон відпочинку, дитячих майданчиках, житлової забудови в м. Одесі, м. Арцизі, смт. Любашівка було проведено 80 досліджень грунту на вміст залишків хлорорганічних пестицидів. У всіх досліджених пробах перевищення гранично допустимих концентрацій не встановлено.

Радіаційний фон на території області складає 12-14 мкР/год., що відповідає природному фону багаторічних спостережень.

Для вжиття відповідних заходів, інформацію про всі виявлені нестандартні проби було направлено до міських, районних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області.

В.о. генерального директора, головний державний санітарний лікар Одеської області Віталій ГОНЧАРОВ

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *