Результати моніторингових досліджень води на території м. Одеса та Одеської області за період з 11 червня по 18 червня 2021 року.

«Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров`я України» інформує : в період з 11.06.2021 по 18.06.2021 було досліджено 14 проб питної води на санітарно-мікробіологічні показники та 14 проб питної води на санітарно-хімічні показники. Усі проби відповідали вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

Всього по Одеській області було досліджено 113 проб питної води на санітарно-мікробіологічні і 87 проб на санітарно-хімічні показники. Із них не відповідають вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» по санітарно-мікробіологічним показникам 6 проб(5.3%), а саме: м. Білгород-Дністровський , Болградський район (м. Арциз – 2, село Калчево), Подільський район (с. Гандрабури) і по санітарно-хімічним показникам 12 проб (13.8%), а саме: Березівський район (с. Виноградне), Болградський район (с. Калчево), Ізмаїльський район (м. Вилкове). Води поверхневих водойм 1-ї категорії, які використовуються як джерела питного водопостачання населення (а саме: р. Дунай (м. Ізмаїл), р. Дністер, р. Турунчук) було досліджено 28 проб на санітарно-хімічні показники та 22 проби води на санітарно-мікробіологічні показники. Усі досліджені проби відповідали нормативним вимогам.

Води поверхневих водойм 2-ї категорії (а саме: Хаджибейський лиман, Дністровський лиман) було досліджено 5 проб води на санітарно-мікробіологічні показники та 5 проб води – на санітарно-хімічні показники. З них 1 проба води з Хаджибейського лиману за санітарно-хімічними показниками не відповідала гігієнічним вимогам.

В ході проведення лабораторних досліджень за станом якості морської води, у визначених контрольних точках на 22 пляжах м. Одеси та Одеської області, було відібрано 93 проби морської води на санітарно-мікробіологічні показники. Усі досліджені проби морської води відповідали гігієнічним вимогам.

Для вжиття відповідних заходів, інформації про всі виявлені нестандартні проби було направлено до міських, районних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області.

В.о. генерального директора Віталій ГОНЧАРОВ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.