Сьогодення

Результати моніторингових досліджень об`єктів навколишнього середовища на території м. Одеса та Одеської області за період з 8-го липня по 15 липня 2021 року.

      

В ході здійснення соціально-гігієнічного моніторингу за станом  забруднення атмосферного повітря, на території житлової забудови в   м. Одеса, смт. Ананьєво, смт. Кодима було проведено 36 досліджень  атмосферного повітря. Перевищення гранично допустимих  концентрацій по вмісту оксиду вуглецю, діоксиду азоту, діоксиду сірки,  пилу, формальдегіду, свинцю, бензолу, сірководню, хлориду водню, марганцю   не встановлено.

За даними акустичного  моніторингу, на території житлової забудови   біля автомагістралей в м.Одеса, смт. Іванівка, смт. Березівка, смт.  Ширяєво було проведено 10 інструментальних вимірювань рівнів шуму. Перевищення гранично –допустимих рівнів не встановлено.  

Радіаційний фон на території області складає 12-14 мкР/год., що відповідає природному фону багаторічних спостережень.  

Для   вжиття   відповідних  заходів, інформації про всі виявлені   нестандартні проби було направлено до міських, районних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області.

В.о. генерального директора, головний державний санітарний лікар Одеської області  Віталій  ГОНЧАРОВ.