Сьогодення

Результати моніторингових досліджень води на території м. Одеса та Одеської області за період з 29 липня по 6 серпня 2021 року.

11 проб питної води  на санітарно-мікробіологічні показники та 11 проб питної води  на санітарно-хімічні показники було досліджено в м. Одеса. Усі проби  відповідали вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

Всього по Одеській області було досліджено 81 пробу питної води на санітарно-мікробіологічні і 47 проб – на санітарно-хімічні показники.

Із них 4 проби не відповідали вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» по санітарно-мікробіологічним показникам.

   А саме: Білгород-Дністровський район,Саратська селищна територіальна громада, КП «Зорянський сількомунгосп», с. Зоря, Татарбунарська міська територіальна громада, м. Татарбунари.

 По санітарно-хімічним показникам не відповідали нормам 4 проби.

А саме:  Білгород-Дністровський район,Кароліно-Бугазька ОТГ, смт. Затока, ОРЦ «Одіссей»; Саратська селищна територіальна громада, КП «Зорянський сількомунгосп», с. Зоря,  Ізмаїльський район, Кілійська міська територіальна громада,КП «Світло», м. Кілія.                 

 Було проведено 45 досліджень вод поверхневих водойм 1-ї категорії, які використовуються як джерела питного водопостачання населення, а саме: р. Дунай (м. Ізмаїл, м. Кілія), р. Дністер, р. Турунчук. Та 148 досліджень на санітарно-хімічні показники.

   Було проведено  6  досліджень   вод поверхневих водойм 2-ї категорії, а саме:  Дністровський лиман,  води на санітарно-хімічні   показники. Та 17 досліджень води на вміст залишків хлорорганічних пестицидів.

 Усі досліджені проби  відповідали  нормативним  вимогам.  

Відібрано 93 проби морської води  на санітарно-мікробіологічні показники та 42 проби на санітарно-хімічні показники у визначених контрольних точках на 22 пляжах м. Одеси та Одеської області, які мають офіційний статус. Усі досліджені проби  морської води відповідали гігієнічним вимогам.