Сьогодення

Результати моніторингових досліджень води на території м. Одеса та Одеської області за період з 9 по 15 серпня 2021 року.

Було досліджено 167 проб питної води.  З них 95 проб – на санітарно-мікробіологічні і 72 проби – на санітарно-хімічні показники.

  • Не відповідали вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» по санітарно-мікробіологічним показникам 11 проб (11,6%), а саме: Ізмаїльський район, м. Вилкове, м. Подільськ; по санітарно-хімічним показникам – 19 проб (26,4%), а саме: м. Татарбунари,  смт. Сарата, Березівський район с. Амбарово, смт. Миколаївка, м. Подільськ, Ізмаїльський район, м. Вилкове.

Було  досліджено  8 проб  на санітарно-мікробіологічні показники вод поверхневих водойм 1-ї категорії, які використовуються як джерела питного водопостачання населення (річки Дунай та Турунчук).

  • З них 1 проба  (р. Дунай) не відповідала гігієнічним вимогам.   

Було проведено 34 дослідження на вміст залишків хлорорганічних пестицидів у водах поверхневих водойм 2-ї категорії (Дністровський лиман). 

  • Усі досліджені проби відповідали нормативним вимогам.

 Було відібрано 93 проби морської води у визначених контрольних точках на 22-х пляжах м. Одеси та Одеської області, які мають офіційний статус.

  • З них 4 проби морської води не відповідали гігієнічним нормативам, а саме: рекреаційні зони смт. Затока «район Сонячний»,  рекреаційні зони «Расейка» с. Приморське, «Катранка» с. Лиман, Балабанівка «Сільський пляж»   Білгород-Дністровського району.