Сьогодення

Результати моніторингових досліджень води на території м. Одеса та Одеської області за період з 20 по 28 серпня 2021 року.

Всього по Одеській області було досліджено 107 проб питної води на санітарно-мікробіологічні і 77 проб на санітарно-хімічні показники.

Із них НЕ відповідали вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» по санітарно-мікробіологічним показникам 20 проб.А саме: Болградський район – с. Виноградівка Болградської ОТГ, Одеський район – села Вигода, Березань, Петрове Вигодянської ОТГ, Подільський район – с. Янишівка Любашівської ОТГ, смт. Окни, с. Новосамарка Окнянської ОТГ.

По санітарно-хімічним показникам НЕ відповідали вимогам 16 проб. А саме: Болградський район – с.Виноградівка Болградської ОТГ, с.Кубей, Олександрівка Кубейської ОТГ, Роздільнянський район – м. Роздільна, Березівський район – с. Романівка Миколаївської ОТГ, с. Стрюково Стрюківської ОТГ.

Було досліджено 18 проб на санітарно-мікробіологічні показники та 4 проби – санітарно-хімічні показники вод поверхневих водойм 1-ї категорії, які використовуються як джерела питного водопостачання населення, а саме: р. Дунай, р. Дністер, , в т.ч. на вміст залишків хлорорганічних пестицидів. Усі проби відповідала гігієнічним вимогам.

В ході проведення лабораторних досліджень за станом якості морської води, у визначених контрольних точках на пляжах м. Одеси та рекреаційних зонах Одеської області, було досліджено 93 проби морської води на санітарно-мікробіологічні показники. Усі досліджені проби морської води за мікробіологічними показниками відповідають гігієнічним вимогам, крім пляжу рекреаційної зони Балабанівка «Сільський пляж» Білгород-Дністровського району.

Керівник установи, головний державний санітарний лікар Одеської області Віталій Гончаров.