Сьогодення

Результати моніторингових досліджень об’єктів навколишнього середовища на території м.Одеса та Одеської області за період за період з 4 по 10 вересня 2021 року.

ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» інформує:

В ході здійснення соціально-гігієнічного моніторингу за станом забруднення атмосферного повітря було відібрано 6 проб повітря на території житлової забудови м.Одеси, м.Южне, м. Березівка Березівського району. Перевищення гранично допустимих концентрацій по вмісту оксиду вуглецю, діоксиду азоту, діоксиду азоту, пилу не встановлено.

За даними акустичного моніторингу на території забудови біля автомагістралей в смт.Іванівка, м. Березівка, м. Роздільна було проведено 7 вимірювань рівнів шуму. Перевищень гранично-допустимих рівнів не встановлено. На минулому тижні інструментальних вимірювань електромагнітного випромінювання в місцях функціонування базових станцій мобільного зв’язку не проводилось.

В ході моніторингових досліджень стану ґрунту на території зони відпочинку, дитячих майданчиків в м. Ізмаїл, м. Южне, м. Рені, м. Біляївка, смт. Чорноморське, смт. Ширяєво, смт. Окни, с. Чорна було проведено 35 досліджень грунту на санітарно-мікробіологічні показники та 5 досліджень (у м.Біляївка) на вміст залишків хлорорганічних пестицидів. Усі досліджені проби відповідали гігієнічним вимогам.

Радіаційний фон на території області складає 12-14 мкР/год, що відповідає природному фону багаторічних спостережень.Для вжиття відповідних заходів, інформації про всі виявлені нестандартні проби щотижнево направляються до міських, районних органів виконавчої влади, Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області.

Керівник установи, головний державний санітарний лікар Одеської області Віталій ГОНЧАРОВ.