Сьогодення

Результати моніторингових досліджень води на території м. Одеса та Одеської області за період з 23 по 30 вересня 2021 року.

 

  В м. Одеса було  досліджено 12 проб  питної води  на санітарно-мікробіологічні показники та 12 проб питної води на санітарно-хімічні показники. Усі досліджені  проби питної води    відповідали  вимогам  ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

  Всього по Одеській області було досліджено 53 проби питної води на санітарно-мікробіологічні і 27 проб питної води на санітарно-хімічні показники. Із них 2 проби НЕ відповідали вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» по санітарно-мікробіологічним показникам. А саме: Білгород-Дністровський район(с. Делжилєр).

 3 проби НЕ відповідали вимогам по санітарно-хімічним показникам. А саме: Болградський район (с. Залізничне), Білгород-Дністровський район(села Фараонівка та Фуратівка).

 Було  досліджено 5 проб  води поверхневих водойм 1-ї категорії, які використовуються як джерела питного водопостачання населення на  санітарно-мікробіологічні показники, а саме: р. Дунай, р. Турунчук.  Усі проби  відповідала гігієнічним вимогам.  

  Було проведено 6 досліджень на санітарно-мікробіологічні показники води поверхневих водойм 2-ї категорії, а саме: Дністровський лиман. Усі досліджені проби відповідали нормативним вимогам.

  Було досліджено 93 проби морської води  на санітарно-мікробіологічні показники та 9 проб морської води на санітарно-хімічні показники. Усі досліджені проби морської води  за санітарно-мікробіологічними та хімічними  показниками відповідали  гігієнічним  вимогам.  

Головний  державний  санітарний лікар Одеської області Віталій Гончаров.