Сьогодення

Результати моніторингових досліджень об`єктів навколишнього середовища на території м. Одеса та Одеської області за період з 13 по 21 жовтня 2021 року.

 Було проведено 14 досліджень  атмосферного повітря на території житлової  забудови в м. Одеса, м. Ізмаїл та селах Броска і Саф`яни  Ізмаїльського району, в м. Біляївка та с. Маяки Одеського району. Перевищення гранично допустимих  концентрацій по вмісту оксиду вуглецю, діоксиду азоту, діоксиду сірки, аміаку не  встановлено

Було проведено 26 вимірювань рівнів шуму на території житлової забудови   біля автомагістралей в м. Подільськ, м. Южний,  смт. Сарата, смт. Іванівка, смт. Березівка. Перевищення гранично допустимих  рівнів не встановлено. 

 Було проведено 70 досліджень грунту на санітарно-хімічні показники на території зон відпочинку, дитячих майданчиків в м. Кілія, м. Рені, м. Біляївка,  смт. Доброслав, смт. Любашивка, смт. Березівка, смт. Іванівка, смт. Раухівка,  с. Маяки Одеського району, в т.ч. на вміст залишків хлорорганічних пестицидів. Усі досліджені проби  відповідали гігієнічним вимогам.

 Було проведено  30 досліджень грунту на санітарно-хімічні показники на території зони відпочинку,  дитячих майданчиків в м. Ізмаїл  та смт. Іванівка,  в т. ч. на вміст залишків хлорорганічних пестицидів. Усі досліджені проби  відповідали гігієнічним вимогам.

Радіаційний фон на території області складає 12-14 мкР/год., що відповідає природному фону багаторічних спостережень.  

Головний державний санітарний  лікар Одеської області Віталій  ГОНЧАРОВ.