Сьогодення

Результати моніторингових досліджень води на території м. Одеса та Одеської області за період з 4 по 11 листопада 2021.

В м. Одеса було досліджено 9 проб питної води на санітарно-мікробіологічні показники та 9 проб питної води на санітарно-хімічні показники.

Усі досліджені проби питної води відповідали  вимогам  ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

По Одеській області було досліджено 85 проб питної води на санітарно-мікробіологічні і 76 проб на санітарно-хімічні показники.

Із них 9 проб НЕ відповідали вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» по санітарно-мікробіологічним показникам. А саме: Білгород-Дністровський район (смт. Сергіївка, села Шабо, Бритівка, Салгани), Роздільнянський район (м. Роздільна) 

8 проб не відповідали вимогам по санітарно-хімічним показникам, а саме: Болградський район (м. Болград), Білгород-Дністровський район (с. Шабо), Подільський район (м. Подільськ). 

 Інформації щодо результатів моніторингових досліджень питної води  було направлено до Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області.