Результати моніторингових досліджень води на території  м. Одеса та Одеської області за період з 9 по 16 грудня 2021.  

В м. Одеса було  досліджено  3 проби  питної води  на санітарно-мікробіологічні показники та 13 проб питної води на санітарно-хімічні показники. Усі досліджені проби питної води відповідали  вимогам  ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

 Всього по Одеській області було досліджено 113 проб питної води на санітарно-мікробіологічні і 97 проб на санітарно-хімічні показники.

Із них 3 проби не відповідали вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» по санітарно-мікробіологічним показникам:

– Подільський район (села Коритне, Піщана)

24 проби не відповідали вимогам по санітарно-хімічним показникам:

– Березівський район (с. Новопетрівка);

– смт. Миколаївка;

– м. Арциз;

– м. Вилкове;

– Подільський район (села Гербіне та Коритне);

–  Роздільнянський  район  (с. Степанівка).

 Було  досліджено  18 проб води  поверхневих водойм 1-ї категорії, які використовуються як джерела питного водопостачання населення (а саме:                   р. Дністер, р. Турунчук) на санітарно-мікробіологічні показники та  17 проб  на  санітарно-хімічні  показники, в  т.ч. на вміст залишків хлорорганічних пестицидів  (ДДТ, ДДЕ, ДДД, гексахлорбензол). 

Усі проби  відповідала гігієнічним вимогам.

 Для вжиття відповідних заходів, інформації про всі виявлені   нестандартні проби було направлено до міських, районних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області.