Санепідемситуація

Стан питної води в м.Одеса в період з 13.11.2020р по 19.11.2020р

З метою проведення моніторингу за станом питної води в м.Одеса в період з 13.11.2020р по 19.11.2020р було досліджено 13 проб питної води на санітарно-мікробіологічні показники. та 13 проб питної води на санітарно-хімічні показники. Усі проби відповідали вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

В Одеській області всього було досліджено 133 проби питної води на санітарно-мікробіологічні і 177 проби питної води на санітарно-хімічні показники. Із них не відповідають вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» по санітарно-мікробіологічним показникам 6 проб (4,5%), а саме: Білгород-Дністровський район (м.Б.Дністровський, сс.Бритівка, Шабо), Кодимський район (м.Кодима, сс.Круті, Серби) і по санітарно-хімічним показникам – 16 проб питної води (9,0%), а саме: Болградський район (сс.Виноградівка, Кубей), Саратський район (смт.Сарата, с.Фуратівка).

В ході здійснення державного соціально-гігієнічного моніторингу в галузі охорони атмосферного повітря на території житлової забудови м.Одеса, смт. Болграда, Рені, Ананьєва, Роздільної, Великомихайлівки, Тарутино було досліджено 77 проб. Перевищень гранично допустимих концентрацій по вмісту оксиду вуглецю, пилу, діоксиду азоту, формальдегіду, сірчистого ангідриду не встановлено.

За даними акустичного моніторингу, у  контрольних точках на території житлової забудови біля автомагістралей в смт.Болград, Рені, Іванівка,  Березівка, Ананьїв, Тарутино було проведено 15 інструментальних вимірювань рівнів шуму, перевищення гранично-допустимих рівнів не встановлено.

Радіаційний фон на території області складає 12-14мкР/год., що відповідає природному фону багаторічних спостережень.

Для вжиття відповідних заходів, інформації про всі виявлені нестандартні проби направлені до міських, районних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, Головного управління Держпродспоживслужби.