Стан питної води в м. Одеса період з 04.02.2021р. по 11.02.2021р.

З метою проведення моніторингу за   станом  питної води в м.Одеса  в період з 04.02.2021р. по 11.02.2021р було  досліджено  по 11 проб питної води  на санітарно-мікробіологічні показники та на санітарно-хімічні показники. Усі проби відповідали вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

   Всього по Одеській області було досліджено 83 проби питної води  на санітарно-мікробіологічні і 65 проб питної води на санітарно-хімічні показники. Із них не відповідають вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» по санітарно-мікробіологічним показникам 2 проби (2,3%), а саме: Кілійський район (м.Вилкове) і по  санітарно-хімічним показникам 5 проб (7,7%), а саме:   м. Арциз, смт. Сарата, Кілійський район (м.Вилкове).

        Води поверхневих водойм 1-ї категорії, які використовуються як джерела питного водопостачання населення, а саме: р. Дунай   в   Кілійському ( м. Вилкове) та Ренійському   районах, було    досліджено  6 проб води на санітарно-мікробіологічні показники та 6 проб води на санітарно-хімічні показники. Усі досліджені  проби  відповідали  гігієнічним вимогам 

       В ході здійснення  моніторингу за станом  забруднення атмосферного повітря, на території житлової забудови в с. Нові Біляри Лиманського району та   смт. Ананьїво  було  проведено 8 досліджень  атмосферного повітря на вміст оксиду вуглецю, діоксиду азоту, формальдегіду, пилу,  перевищення гранично – допустимих    концентрацій  не   встановлено. 

      За даними акустичного  моніторингу, на території  житлової  забудови   біля  автомагістралей  в м. Подільськ,  смт. Ананьїво, смт. Іванівка, смт. Берізівка,  було проведено 22 інструментальних вимірювання рівнів шуму, перевищення гранично –допустимих рівнів не встановлено.

          Радіаційний фон на території області складає 12-14 мкР/год., що відповідає природному фону багаторічних спостережень.  

         Для   вжиття   відповідних  заходів,  інформації про всі виявлені     нестандартні проби було направлено до міських, районних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.