Санепідемситуація

Стан питної води в період з 12.12.2019р по 19.12.2019р

З метою проведення моніторингу за станом питної води в період з 12.12.2019р по 19.12.2019р було відібрано в м. Одесі 20 проб на санітарно-мікробіологічні показники і 17 проб на санітарно-хімічні показники. Всі досліджені проби відповідають вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10«Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

       Всього по Одеській області було відібрано 82 проб питної води на санітарно-мікробіологічні і 67 проб на санітарно-хімічні показники. Із них не відповідають вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» по санітарно-мікробіологічним показникам 0 проб і по санітарно-хімічним показникам 3 проби 3(4.5%), а саме: місто Арциз.

     За результатами  даних   соціально – гігієнічного моніторингу за станом   атмосферного повітря, у визначених  контрольних   точках  на території житлової забудови смт. Іванівка  було  проведено 6 досліджень атмосферного повітря, перевищення гранично допустимих концентрацій оксиду вуглецю, діоксиду азоту  не встановлено.

 в ході акустичного моніторингу,  у визначених контрольних точках на  території  житлової забудови біля  автомагістралей з інтенсивним рухом транспорту в смт. Ширяєво, смт. Доброслав  та в смт. Іванівка було проведено 10 інструментальних вимірювань рівнів шуму, перевищення   гранично   допустимих   рівнів  не встановлено.

       Радіаційний фон на території області складає 12-14 мкР/год, що відповідає природному фону багаторічних спостережень.

       Для вжиття відповідних заходів, інформації про всі виявлені нестандартні проби направлені до Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області, головам райдержадміністрацій та балансоутримувачам.