Санепідемситуація

Стан питної води в період з 26.09.2019р по 03.10.2019р

З метою проведення моніторингу за станом питної води в період з 26.09.2019р по 03.10.2019р було відібрано в м. Одесі 5 проб на санітарно-мікробіологічні показники. Всі досліджені проби відповідають вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10«Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».
Всього по Одеській області було відібрано 151 пробу питної води на санітарно-мікробіологічні і 87 проб на санітарно-хімічні показники. Із них не відповідають вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» по санітарно-мікробіологічним показникам 47 проб (31.1%), а саме: м. Подільськ, Білгород-Дністровський район(с.Крутоярівка), Окнянський район (смт. Окни, села Федосіївка, Новокрасне, Чорна, Тригради, Римарівка, Цеханівка, Дубово, Ткаченко, Довжанка, Малаївці, Маяк, Новосамарка, Антонівка) і по санітарно-хімічним показникам 32 проби (36.8%), а саме: м. Сарата, Ізмаїльський район (с. Озерне), Арцизський район (села Павлівка, Долинівка, В. Кут), Окнянський район (села Федосіївка, Гавіноси, Тригради, Римарівка, Цеханівка, Дубово, Ткаченко, Довжанка, Малаївці, Маяки, Новосамарка, Антоновка).
Води поверхневих водойм 1-ї категорії ( р. Дунай Ізмаїльський район) було досліджено 2 проби води на санітарно-хімічними показники та 3 проби на мікробіологічні показники усі відповідали гігієнічним вимогам.
В ході здійснення соціально – гігієнічного моніторингу за станом атмосферного повітря, проведеного у визначених контрольних точках на території житлової забудови м. Білгород- Дністровський та смт. Сарата було досліджено 7 проб атмосферного повітря, перевищення гранично допустимих концентрацій оксиду вуглецю, діоксиду азоту не встановлено.
В місцях розміщення передавальних радіотехнічних об`єктів на території житлової забудови Подільського району ( м. Подільськ, села Мардарівка, Петрівка, Стара Кульча, Нестоїта), Кодимського району (смт. Кодима, села Слободка, Будеї, Писарівка, Загнітків, Щершинці) було проведено 50 інструментальних вимірювань рівнів електромагнітного випромінювання, перевищення гранично допустимих рівнів не встановлено
За даними акустичного моніторингу, проведеного у визначених контрольних точках на території житлової забудови м. Одеса, м. Білгород-Дністровського, смт. Іванівка, смт. Сарата, рівні шуму не перевищували гранично – допустимі.
В ході моніторингу за станом грунту, на території житлової забудови м. Одеса. м. Білгород-Дністровський, смт. Біляївка, смт. Сарата, досліджені на санітарно-хімічні показники 8 проб та 19 проб на мікробіологічні показники усі відповідали гігієнічним вимогам.
Радіаційний фон на території області складає 12-14 мкР/год., що відповідає природному фону багаторічних спостережень.