Санепідемситуація

Стан питної води

З метою проведення моніторингу за станом питної води в період з 04.07.2019р по 11.07.2019р відібрані в м.Одесі 20 проб на санітарно-мікробіологічні і 17 проб на санітарно-хімічні показники відповідають вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10«Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

        Всього по Одеській області відібрано 129 проб питної води на санітарно-мікробіологічні і 87 проб на санітарно-хімічні показники. Із них не відповідають вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» по санітарно-мікробіологічним показникам 17 проб:(Ізмаїльський район, с.Каланчак, В. Михайлівський район, смт. Цебрикове, с.Новоборисівка, смт.Сарата, Саратський район, с.Зоря, смт. Окни, Окнянський район, с.Флора) і по санітарно-хімічним показникам 20 проб: (Кілійський район, м.Вилкове, смт. Сарата, м. Арциз, Арцизський район, с.Мирнопілля, Татарбунарський район, с.Базарьянка, смт. Окни, Окнянський район, с.Флора).

           За результатами  моніторингових  лабораторних досліджень  за станом якості морської води в місцях масового відпочинку відібрані проби морської води у визначених  точках  на 22 пляжах м. Одеси та  Білгород-Дністровського, Татарбунарського, Кілійського, Овідіопольського, Лиманського районів відповідають гігієнічним вимогам, крім  рекреаційної  зон м.Одеса-пляж «Лузанівка», рекреаційних зон смт. Затока (райони  «Центральний», «Сонячний» ), смт. Сергіївка-«Сільський пляж».

           Радіаційний фон на території області складає 12-14 мкР/год.