Щодо стану здоров’я членів екіпажу судна «CMA CGM URAL»

Щодо стану здоров’я членів екіпажу судна «CMA CGM URAL», який прибуває сьогодні в порт міста Одеси.
Перше.
У членів екіпажу немає підозри на короновірус. Зафіксовані випадки захворювання на ГРВІ. Про це офіційно повідомили представники компанії CMA CGM санітарно-карантинний підрозділ, що знаходяться у постійному контакті с судном ”CMA CGM URAL”.
Друге.
 За інформацією представників компанії вжито відповідних заходів та ведеться контроль за станом членів екіпажу.
Третє.
Судно “CMA CGM URAL” вийшло з останнього порту Китаю Шекоу 16 січня 2020 року
До прибуття в Україні судно здійснювало заходи до портів в  Єгипті, Лівані, Туреччини та Румунії. У цих портах всі члени екіпажу судна пройшли перевірку відповідними службами на наявність у них ознак коронавірусної інфекції. Жодної підозри не виявлено.
Четверте.
Зважаючи на максимальний 14-ти денний інкубаційний період захворювання на коронавірус 2019n-CoV та враховуючи термін 27 днів від виходу судна з порту Китаю до приходу в порт Одеса, а також на перевірки членів екіпажу судна у попередніх – епідемічна ситуація на судні є благополучною.
П’яте.
Після прибуття судна всі члени екіпажу пройдуть відповідний температурний скринінг та у разі підозри будуть скеровані в спеціальні медичні заклади.  Будуть проведені лабораторні дослідження та тест на короновірус. Санітарно-карантинні підрозділи МОЗ, які працюють в порту відслідковують курс слідування зазначеного судна та володіє інформацією про стан здоров’я екіпажу.
Щодо повідомлень на захворювання членів екіпажу.  Представники компанії CMA CGM офіційно повідомили санітарно-карантинний підрозділ, що знаходяться у постійному контакті с судном ”CMA CGM URAL”. Вони зазначили, що у членів екіпажу випадки захворювання на ГРВІ. Вжито відповідних заходів та ведеться контроль за їх станом.