Що таке дезінсекція?

Чистота у будинку, офісі, на підприємстві, у громадському місці – це гарантія безпеки всіх, хто в них перебуває. Але жодне приміщення не застраховано від нашестя комах, хвороботворних бактерій та вірусів. А також гризунів, які псують майно та видають неприємний запах.

Що таке дезінсекція?

Коли будинок атакують таргани, клопи, блохи чи інші комахи, потрібне проведення дезінсекції. Це ще один тип знезараження приміщення чи простору, під час якого дії препаратів спрямовані на знищення комах.

Навіщо це потрібно? Справа в тому, що такі шкідники як таргани та блохи – це переносники багатьох хвороб, клопи – причина сверблячих укусів на тілі. Позбутися їх самостійно спробувати можна. Але реальний ефект дає лише дезінсекція, коли на паразитів впливають інсектицидами за допомогою пари або мікрокапсульованих препаратів.

Залежно від об’єкта обробки дезінсекція може бути декількох видів:

медична – багатьом може здатися, що це для клінік, лікарень, пологових будинків, санаторіїв та інших медичних установ – ні, медична дезінсекція відрізняється від інших тим, що впроваджується при лабораторному виявленні збудника хвороби, який можуть переносити синантропні комахи;

ветеринарна – в ветлікарнях і притулках для тварин, оскільки вони є переносниками комах;

сільськогосподарська – на полях і в садах для знищення шкідників, які паразитують на рослинах і псують урожай;

побутова – при обробці житлових і громадських будівель і прилеглої до них території;

виробнича – на об’єктах харчової промисловості, торгівлі, громадського харчування, продуктових складах.