Інфекція 2019-nCoV

На сьогодні  Всесвітня Організація Охорони Здоров’я стурбована можливим епідемічним поширенням в світі захворювань, спричинених новою коронавірусною інфекцією 2019-nCoV.

Станом на 29 січня 2020 року у світі вже зареєстровано більш як 6000 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної інфекції 2019-nCoV та 107 випадків смерті. Окрім Китаю захворювання зафіксовано у 13 країнах світу. Майже всі випадки зафіксовані за межами Китаю, мали недавню історію подорожей до Китаю до початку захворювання.

          Зважаючи на епідемічні ситуацію у світі та з метою недопущення завозу і поширення випадків коронавірусної інфекції 2019-nCoV серед населення області комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 29 січня проведено позачергове засідання з прийняттям відповідного рішення.

          Керівництво ДУ «Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України» прийняло участь у засіданні комісії з наданням пропозицій до проекту рішення.

          Звертаємось до населення області – будьте уважні до свого здоров’я, при перших ознаках захворювання на гострі респіраторні вірусні інфекції звертайтесь до лікаря, уникайте контакту з хворою людиною, дотримуйтесь правил особистої гігієни. Не займайтесь самолікуванням. Звичайні заходи профілактики допоможуть вам запобігти захворюванню.