26 вересня,  в медіацентрі Одеського обласного центру контролю та профілактики хвороб пройшов брифінг щодо важливості профілактики серцево-судинних захворювань організований до всесвітнього дня серця (World Heart Day).

В Україні серцево-судинні захворювання є головною причиною смертності населення. За цим показником наша країна лишається одним зі світових лідерів. 

Кожного року від серцево-судинних захворювань помирають близько 400 тисяч осіб. Найбільше помирають від інсультів та інфарктів міокарда, а це саме ті захворювання, яким можна і треба запобігти.

Про необхідність профілактики серцево-судинних захворювань, здорове харчування, фактори ризику дивитися в сюжеті брифінгу…

“Дослідження свідчать, що більша частина населення вживає алкоголь, а понад 60% харчуються несвідомо. Ці фактори ризику пов’язані з виникненням проблем з серцево-судинною системою та можуть призвести до високого рівня смертності у майбутньому” – наголошує Лідія Степанова, заступниця генерального директора Одеського обласного ЦКПХ.