🤲 Щороку 5 травня ВООЗ World Health Organization (WHO) відзначає Всесвітній день гігієни рук у контексті кампанії «ВРЯТУЙТЕ ЖИТТЯ: очистить свої руки».

🔸 Метою цієї глобальної кампанії є об’єднання людей на підтримку гігієни рук для покращення охорони здоров’я та, таким чином, позитивний вплив на якість обслуговування та безпеку пацієнтів на всіх рівнях системи охорони здоров’я.

🔸Гігієна рук має ключове значення для підтримання чистоти та безпечного догляду.

☝️ Гасло Всесвітнього дня гігієни рук у 2023 році: «Прискорюйте дії разом», зосереджено на ідеї, що разом ми можемо прискорити дії щодо запобігання інфекціям і резистентності до антимікробних препаратів у сфері охорони здоров’я а також побудувати культуру безпеки та якості, у якій підвищенню гігієни рук надається високий пріоритет.

ДУ «Одеський обласний центр контролю та профiлактики хвороб МОЗ України» приєднується до ініціативи ВООЗ World Health Organization (WHO) та закликає всіх медичних працівників, громадські організації та інших партнерів взяти участь у кампанії та прискорити прогрес у досягненні ефективної гігієни рук у кожній точці догляду!

https://www.who.int/campaigns/world-hand-hygiene-day/2023#
https://phc.org.ua/…/vsesvitniy-den-gigieni-ruk-2023…

#ВООЗ_рекомендує#МОЗ#WHO#гігієна_рук

#інфекційний_контроль

#миття_рук#мило