🚌💉 Міністерством охорони здоров’я України передано до Одеський обласний центр контролю та профiлактики хвороб 4 автобуси Ankai для проведення вакцинальної кампанії проти COVID-19 та рутинної імунізації під час війни. Вони забезпечують більш легкий доступ до щеплення проти вакцинокерованих хвороб вразливих груп населення, маломобільних людей, внутрішньо переміщених осіб, людей похилого віку, а також тих, хто проживає у віддалених районах Одеської області.

☝️ У червні поточного року вакцинальний автобус курсував по Одеському, Березівському районах області та у м. Чорноморськ. Під час проведених заходів у зазначених районах щеплено 147 осіб.

На поточному тижні вакцинобус курсує у Подільському та Ізмаїльському районах. У подальшому планується його курсування у Білгород-Дністровському, Роздільнянському та Болградському районах Одеської області.

Завдяки вакцинальному автобусу ви можете легко дістатися до пункту вакцинації та зробити усі необхідні щеплення. А це вакцинація проти короновірусної інфекції, усі профілактичні щеплення згідно з національним календарем щеплень, щеплення проти дифтерії та правця у дорослому віці.

Автобуси курсуватимуть на постійній основі. Слідкуйте за нашими анонсами!

❗️ Вкотре нагадуємо, що більшості інфекційних захворювань можна запобігти шляхом вакцинації, тож закликаємо всіх мешканців Одещини бути відповідальними та пройти всі необхідні щеплення.

Бережіть своє здоровʼя ❗️

#вакцинація#щеплення

#COVID19#календар_щеплень

#дифтерія#правець