Сьогодення

В Одеській області стартував проєкт з відстеження контактних осіб з COVID-19.

dav

Метою цієї програми є збір даних на місцях, відстеження контактів та візуалізація ланцюжків передачі захворювання.

Проєкт з відстеження контактних осіб з COVID-19 впроваджується за підтримки Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні, з використанням програмного забезпечення Go.Data.

З 19 по 23 липня 2021 року Бюро ВООЗ в Україні буде проводити тренінги для фахівців Одеського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України.Відстеження контактів є важливою стратегією для переривання ланцюжків передачі вірусу SARS-CoV-2, зниження захворюваності та смертності, пов’язаної з COVID-19.

Досвід та результати роботи фахівців Одеської області з відстеження контактних осіб з COVID-19 в подальшому ляжуть в основу впровадження подібної діяльності в інших регіонах України.

Для реалізації проекту ДУ «Одеський ОЦКПХ МОЗ» від Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні було передано 65 телефонів з програмним забезпеченням та 2 комп’ютери.

Довідково: Проєкт Go.Data є ініціативою групи партнерів у сфері громадського здоров’я під управлінням Глобальної мережі оповіщення й реагування на спалахи захворювання (GOARN). Програмне забезпечення Go.Data розроблено та впроваджується для глобального використання ВООЗ, державами-членами та партнерами.