📍 ІГОР КУЗІН, заступник міністра охорони здоров’я — головний державний санітарний лікар України звернувся з привітальним словом до учасників заходу.

В його промові були висвітлені питання імплементації нової законодавчої бази та підзаконних актів у сфері громадського здоров’я, питання повноважень регіональних центрів контролю та профілактики хвороб стосовно імунопрофілактики, актуальність зовнішньої комунікації для позиціювання для вибудови довіри громадськості до регіональних центрів контролю та профілактики хвороб.

Фахівці ДУ «Одеський обласний центр контролю та профiлактики хвороб МОЗ України» прийняли активну участь у складі робочих груп проаналізувавши проблемні питання та потреби надання уніфікованих баз даних для ефективної діяльності регіональних центрів контролю та профілактики хвороб, проведення та детального планування заходів Європейського тижня імунізації.

✅ ТЕТЯНА КЄЛЄШ — завідувачка відділу комунікації та інформаційно — роз’яснювальної роботи ДУ «Одеський обласний центр контролю та профiлактики хвороб МОЗ України», регіональний менеджер проєкту USAID — US Agency for International Development «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я».

✅ ОЛЬГА БАЛАНОВСЬКА — завідувачка відділу імунопрофілактики, помічник регіонального менеджеру проєкту ДУ «Одеський обласний центр контролю та профiлактики хвороб МОЗ України», помічник регіонального менеджера проєкту USAID — US Agency for International Development«Розбудова стійкої системи громадського здоров’я.

Також у заході прийняла участь : регіональна координаторка проєкту міжнародної технічної допомоги USAID — US Agency for International Development «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я»- ОЛЕНА ТЕРЯЄВА.

☝️МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ВИ БУЛИ ЗДОРОВІ!

______________________________________________________________________

Проєкт Розбудова стійкої системи громадського здоров’я фінансується американським народом через Агентство США з міжнародного розвитку USAID — US Agency for International Development і виконується організацією Пакт у партнерстві зі Швейцарським інститутом тропічної медицини та громадського здоров’я (Swiss TPH), Оверсіз Стратіджик Консалтінг (OSC) , Європейським інститутом політики громадського здоров’я (ЄІПГЗ) та за участю Шкіл громадського здоров’я Університету Темпл, Університету Дрексель та Федерацї охорони здоров’я Філадельфії (Temple/Drexel/ HFP), а також громадської спілки Коаліція за Вакцинацію.