Сьогодення

До уваги відвідувачів

Інформуємо Вас, що ДУ «Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України» отримано Атестат про акредитацію Національного Агентства з акредитації України за № 2Н1621 від 28 грудня 2018р. (дійсний до 27 грудня 2023р.) відповідно до вимог ДСТУ ISO/IES 17025:2006 (ISO/IES 17025:2005) в сфері: фізико-хімічні, мікробіологічні, молекулярно-генетичні, радіологічні випробування харчових продуктів та харчової сировини рослинного та тваринного походження, зернових, бобових та олійних культур, алкогольних та безалкогольних напоїв; фізико-хімічні, мікробіологічні, вірусологічні, радіологічні випробування води питної, води природної та стічних вод, що підлягають прийманню до міської каналізаційної мережі; мікробіологічні випробування засобів медичної техніки; фізико-хімічні випробування атмосферного повітря та повітря робочої зони; вимірювання фізичних факторів.
Наявність атестату підкреслює компетентність лабораторії , підвищує конкурентоспроможність та рівень довіри до результатів досліджень. Адміністрація лабораторного центу запрошує до співпраці керівників підприємств, установ, організацій та громадян.
Вартість послуг встановлюється в національній валюті України і визначаються згідно тарифів, що визначені в постанові Кабінету Міністрів України № 662 від 11.05.2006р. та фіксується в рахунку щодо оплати на проведення робіт і послуг в акті прийому-здачі виконаних робіт.
Додаток: 1. Атестат про акредитацію – 1арк.,
2. Зразок заяви на проведення досліджень – 1 арк.