Інформація

ДО УВАГИ!

Інформуємо Вас, що відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 01.02.2019 року № 264 «Про реорганізацію шляхом приєднання державних установ» Державна установа «Лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України на водному транспорті» знаходиться в стадії реорганізації шляхом приєднання до Державної установи «Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України».
Правонаступником всього майна, усіх прав та обов’язків Державної установи «Лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України на водному транспорті» є Державна установа «Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України», яка знаходиться за адресою: 65074, м. Одеса, вул. Івана та Юрія Лип, 5а, телефон/факс (0482) 64-16-85, e-mal:odeslc@ukr.net.
Головою комісії пов’язаної з реорганізацією призначений в.о. директора Державної установи «Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України» Гончаров Віталій Олександрович.
Строк заявлення вимог кредиторами – два місяця з дня оприлюднення повідомлення про реорганізацію шляхом приєднання установ.