? Міністерство охорони здоровʼя України передало до ДУ “Одеський обласний центр контролю та профiлактики хвороб МОЗ України” 4 автобуси Ankai моделі HFF6109KDE5B, які були надані МОЗ представництвом ВООЗ в Україні World Health Organization (WHO) у співпраці з Європейським союзом.

☝️ Сьогодні генеральний директор ДУ «Одеський ОЦКПХ МОЗ» Арам Анташян спільно з директором Департаменту охорони здоровʼя ООВА Департамент охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації Наталією Одарій-Захарьєвою зустріли автобуси для Одеської області.

‼️ Автобуси будуть розподілені в райони Одеської області, укомплектовані мобільними виїзними командами для здійснення вакцинації проти інфекційних захворювань, зокрема, Covid-19, кору та дифтерії, з особливим акцентом на внутрішньо переміщених осіб.

☝️ Наразі тривають роботи з розробки «Стратегії розвитку імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб, яким можна запобігти шляхом проведення імунопрофілактики, на період 2023-2030рр. в Одеській області», яка зараз знаходиться на обговорені та найближчим часом буде затверджена.

? Дякуємо партнерам України та Міністерство охорони здоров’я України за підтримку Одеської області.

Вкотре нагадуємо, що більшості інфекційних захворювань можна запобігти шляхом вакцинації та закликаємо всіх мешканців Одеської області зайняти відповідальну позицію та пройти всі необхідні щеплення.

? Вакцинована людина – здоровий громадянин – сильна Україна!

Категорії: Інформація