Шановні колеги, ДУ «Одеський ОЦКПХ МОЗ України» 15.12.2023 року запрошує взяти участь у нашому семінарі на тему “Поводження з медичними відходами групи В в лікувальних закладах”.

В рамках заходу ми розглянемо найсучасніші стандарти та ефективні методи обробки та управління медичними відходами групи В. Забезпечення безпеки пацієнтів та працівників лікувальних закладів — наш пріоритет.

Обговоримо питання видалення, транспортування та утилізації відходів, а також важливість впровадження екологічно чистих технологій.

Поділіться своїм досвідом та долучайтеся до обговорення найкращих практик у видаленні та утилізації медичних відходів. Взаємне вивчення та обмін знаннями — ключові елементи успішної боротьби з цією проблемою.

Збільшення усвідомленості та вдосконалення практик управління відходами сприятиме створенню безпечніших та екологічно чистих лікувальних середовищ.

Нехай цей семінар стане важливим кроком до створення ефективної системи поводження з медичними відходами у вашому закладі!

Будь ласка, для реєстрації у заході заповнить гугл-форму за покликанням: https://docs.google.com/forms/d/1CL_2s7G4ab86mXEsBdVeI3B4eaZhMqHLOFbTTozcX0A/edit

З програмою заходу можна ознайомитись у Картці заходу.

Категорії: Заходи БПР