В умовах військової агресії росії фахівці ДУ«Одеський ОЦКПХ МОЗ» продовжують здійснювати контроль якості та безпечності харчування та заходів щодо недопущення епідускладнень в закладах соціального захисту, які надають послуги з харчування соціально незахищеним верствам населення.

З початку поточного року за заявами керівників у м.Одесі проведено лабораторні дослідження готових страв та питної води за мікробіологічними показниками, змивів на мікробне забруднення з поверхонь обладнання та посуду на харчоблоках у 3 закладах. Під час відвідування закладів проводилась роз’яснювальна робота з персоналом щодо профілактики гострих кишкових та гострих респіраторнх інфекцій в тому числі СОVID-19. Наголошено, що вакцинація- це єдиний і безпечний спосіб захистити себе від тяжкого перебігу та ускладнення коронавірусної хвороби.

Також проведена роз’яснювальна робота щодо заходів, які необхідно проводити в закладах у разі надзвичайних ситуацій, в тому числі при загрозі ядерної та хімічної небезпеки.

Керівникам закладів надані інформаційні друковані матеріали з вищезазначених питань, які рекомендовано використати при оформленні стендів та куточків безпеки в доступних для персоналу та відвідувачів місцях.

Санітарно-роз’яснювальна робота в цьому напрямку продовжується.

Категорії: Новини