Інформація щодо моніторингових досліджень питної води та води  водойм на території Одеської області за період з 25.09.2023р по 29.09.2023р.

     З метою проведення моніторингу за станом питної води по Одеській області  було відібрано 166  проб  на санітарно-мікробіологічні показники, в т.ч.  10 проб по м. Одесі та 142 проби  на   санітарно-хімічні  показники,  в т.ч. 9 проб  по м. Одесі.

      З поверхневих водойм 1-ї категорії  (р. Дністер ), які використовуються як джерело питного водопостачання населення, було проведено 6 досліджень води на санітарно-мікробіологічні показники та 68 досліджень на санітарно-хімічні показники. Усі досліджені проби відповідали гігієнічним нормативам.

     При здійснені соціально-гігієнічного моніторингу морської води на території пляжних зон м. Одеси, на яких дозволено перебування громадян,  усі досліджені проби за мікробіологічними показниками відповідали гігієнічним вимогам.

 

Інформація щодо моніторингових досліджень атмосферного  повітря  за період з 25.09.2023р.  по 29.09.2023р.

                    В ході щотижневого моніторингу за станом атмосферного повітря на території житлової  забудови в містах Одеса, Балта,  селищах Миколаївка та Ширяєве Березівського району, с. Бородино Болградського району перевищення гранично допустимих концентрацій по вмісту оксиду вуглецю, діоксиду азоту, діоксиду сірки, пилу, аміаку не встановлено.

 

Інформація щодо моніторингових досліджень довкілля (ґрунт) на території  Одеської області   за  період  з 25.09.2023р.  по 29.09.2023р.

В ході моніторингу за станом забруднення ґрунту на території житлової забудови та дитячих майданчиках в містах Одеса, Балта,  селищах  Миколаївка та Ширяєве  Березівського району, селах Слобідка, Жеребкове, Роздол Подільського району було проведено 102 дослідження ґрунту на  санітарно-хімічні показники, в т.ч. на вміст залишків хлорорганічних пестицидів. Перевищення гранично допустимих концентрацій не встановлено. 

 

Інформація щодо моніторингових досліджень фізичних факторів (шум, електромагнітне випромінювання) та рівнів радіаційного фону на території Одеської області за період з 25.09.2023р.  по 29.09.2023р.

Акустичний моніторинг проводився в контрольних точках на території житлової забудови біля автомагістралей з інтенсивним рухом автотранспорту  у містах Балта, Южний, селищах Тарутине, Ширяєве, Миколаївка. Перевищення гранично допустимих рівнів шуму не  встановлено..

       Центром щотижнево на території житлової забудови в містах Одеса, Чорноморськ, Білгород-Дністровський, Ізмаїл, Подільськ, Ананьїв, Березівка та  селищах  Любашівка, Іванівка  та Миколаївка  проводяться  моніторингові вимірювання рівнів гамма-випромінювання.

За даними інструментальних вимірювань, радіаційний фон залишається на рівні багаторічних спостережень і не перевищує  допустимих рівнів

 

 

Виконавці:

лікар відділу епіднагляду (спостереження)

та профілактики неінфекційних хвороб                                 

Світлана КОЗІНОВА

 

Категорії: Інформація