Інформація,  Сьогодення

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПИВА

2 серпня у світі відмічають неофіційне свято – Міжнародний день пива (International Beer Day) (далі – День). Пиво – третій у світі за популярністю напій після води та чаю, має тисячі рецептів і мільйони шанувальників у всіх кутках планети. На сьогодні цей День відзначається у багатьох країнах Європи, Південної та Північної Америки, Азії, Австралії та Африки.

Свято було засноване на початку серпня 2007р. власником бару Джессом Авшаломовим в місті Санта-Круз (Каліфорнія, США) задля збільшення кількості відвідувачів у літні несвяткові дні. На протязі декількох років День відзначався 5 серпня, поступово розповсюджуючись з США на інші країни світу. До 2011р. він перетворився з містечкового фестивалю на міжнародне свято, що вже відзначалось у 138 містах 23 країн світу. В 2012р. – у 207 містах 50 країн на 5 континентах. Після «Міжнародного Дня пива 2012» засновники провели опитування серед фанатів свята, і вирішили змістити святкування на першу п’ятницю серпня.

Мета Дня:

  1. збиратися з друзями і насолоджуватися смаком пива;
  2. вітати тих, хто відповідальний за виготовлення і подачу пива;
  3. об’єднувати світ під прапором пива, святкуючи пивом усіх націй в один день (дегустація пива звареного за рецептами різних культур, нових або рідкісних сортів).

Пиво – це слабоалкогольний напій, отриманий шляхом спиртового бродіння охмеленого сусла пивними дріжджами, зазвичай з доданням хмелю. Слід зазначити, що на сьогоднішній день існують окрім слабоалкогольних сортів пива (вміст етилового спирту близько 3,0-6,0% об.) ще й безалкогольні, а також міцні сорти пива, де вміст етилового спирту може складати від 8,5% до 14% об.

Пиво один з найдавніших напоїв, відомий з епохи неоліту разом з медом, квасом і вином. Воно мало поширення в усьому стародавньому світі, зокрема в стародавній Греції і Стародавньому Римі (хоча і поступалася в популярності провину), древньої Вірменії, його знали кельти і германські народи. Починаючи з приблизно 3000р. до н.е. згадування про цей напій зустрічається в давньоєгипетських і месопотамських джерелах. Пиво варили з пшениці, вівса, жита, проса, ячменю і полби. У стародавньому Китаї пиво варилося з пророслого рису, а також з рису і фруктів. Завдяки великому вмісту калорій, пиво було додатковим продуктом харчування; в Німеччині і сьогодні пиво називають рідким хлібом. У біологічно значимих кількостях в пиві присутні іони калію, натрію, кальцію (близько 80 мг/л), магнію (близько 80 мг/л), фосфору (близько 140 мг/л), сірки, хлору. Також в пиві присутні іони заліза, міді, цинку та інших (не вище 1 мг/л). З солоду в пиво надходять вітаміни групи В. Однак слід зазначити, що в процесі приготування пива концентрація зазначених вітамінів неминуче знижується, і в результаті вміст вітаміну В1, або тіаміну, складає 0,005-0,15 мг/л, а вітаміну В2, або рибофлавіну, – 0,3-1,3 мг/л, і для забезпечення, наприклад, 100% добової потреби в вітаміні В1 за рахунок пива, його необхідно вжити не менше 10л на день.

Слід зазначити, що згідно останнім даним ВООЗ алкоголь тісно пов’язаний приблизно з 60 різними захворюваннями, і практично у всіх цих випадках спостерігається прямий взаємозв’язок між дозою і відповідною реакцією організму; іншими словами, чим більше людина випиває, тим вище ризик захворіти. За даними експертів ВООЗ безпечної дози алкоголю не існує.

Звертаючи на це пиво – дуже ризиковий напій. Як відомо, алкоголь руйнує клітини головного мозку. Навіть невелика кількість етилового спирту, еквівалентну пляшці пива або стопці горілки, вбиває кілька тисяч клітин мозку, які не відновлюються. При пивній алкоголізації клітини мозку страждають набагато сильніше, ніж при горілчаній. Серед букета речовин, що впливають на клітини мозку, в пиві в мікродозах міститься кадаверин (аналог трупної отрути). У підлітковому і юнацькому віці, поки організм росте, всі ці зміни відбуваються на порядок швидше, ніж у дорослих. Постійне споживання пива впливає на інтелект людини, знижує його здатність до навчання.

Масивне вживання пива веде до надлишкового надходження калію і води, різко збільшує утворення сечі, що в свою чергу призводить до нещадного вимивання з організму таких “будматеріалів“, як білки, жири, вуглеводи і мікроелементи, особливо калій, магній і вітамін С. Як відомо демінералізація організму не призводить ні до чого хорошого в любому віці. Дефіцит калію веде до зривів серцевого ритму, виникає сухість шкіри, болі в литках, слабкість в ногах. Дефіцит магнію небезпечний тим, що змінюється фон настрою, людина стає дратівливою, плаксивою, погано спить. З вимиванням вітаміну С знижується імунітет, розвивається гіпоксія мозку, страждає інтелект, частіше виникають простудні захворювання.

Пиво містить ряд токсичних речовин, в тому числі солі важких металів, що викликають зміни в ендокринній системі. Через токсичної дії на наднирники, алкоголь пригнічує вироблення в них андрогенів (обумовлюють статевий потяг), таким чином розплата за зловживання пива – зниження статевого потягу, а в деяких випадках можливий розвиток статевого байдужості. В організмі чоловіків при систематичному вживанні пива виділяється речовина, що пригнічує вироблення чоловічого статевого гормону тестостерону. Одночасно починають вироблятися жіночі статеві гормони, що викликають зміни зовнішнього вигляду чоловіка. У чоловіків, які п’ють пиво розростаються грудні залози, стає ширшим таз. Під впливом зловживання алкоголем спостерігається жирове переродження насінних канальців і розростання сполучної тканини в паренхімі яєчок. У жінок, що вживають пиво, зростає ймовірність захворіти на рак; при годуванні груддю – у дитини можливі епілептичні судоми. Також у жінок грубішає голос і з’являються так звані “пивні вуса“.

Кобальт, що міститься в пиві, як стабілізатор пивної піни, викликає запальні процеси в стравоході і шлунку, сприяє розширенню порожнин серця, потовщення його стінок, некрозів в серцевому м’язі, зменшення мітохондрій тощо. Насиченість пива вуглекислим газом, призводить до того, що потрапляючи в організм, пиво швидко переповнює кровоносні судини, що в свою чергу призводить до варикозного розширення вен і розширення меж серця. Так виникає синдромпивного серця” або синдром “капронової панчохи”, коли серце провисає, стає в’ялим і погано качає кров.

Окрім того, які б корисні і цілющі властивості не приписувалися хмелю, його смоли, будучи канцерогенами, неминуче роблять свою згубну справу. Так за даними ВООЗ споживання пива достовірно підвищує ризик розвитку раку товстої кишки.

Відповідно до сучасних досліджень, пиво – це перший легальний наркотик. Доступність і легкість вживання пива, коли немає необхідності в накритих столах, не потрібен, хоча б, формальний привід для випивки (пити можна одному, можна в компанії, можна вдома, можна на вулиці, можна сидячи, а можна на ходу і т. інше), в 3-4 рази швидше призводить до розвитку алкоголізму (так званого, пивного алкоголізму) ніж у споживачів горілки. Прийнято вважати однією з ознак алкоголізму вживання людиною мінімум 1 пляшки горілки на день, в той час як людина, що випиває 2-3л пива – “звичайна” людина, що вдало і щасливо проводить свій вільний час. При цьому люди забувають, що 1 пляшка слабоалкогольного пива (в залежності від міцності) еквівалентна приблизно 50-100г горілки, а випиті між ділом 5-6 пляшок пива можуть дорівнювати по рівню отриманої дози етилового спирту тій же пляшці горілки. Через смак, наявність седативних компонентів і “несерйозність в градусах” боротися з потягом до пива складніше, ніж з потягом до горілки. З пивом людина привчає себе не тільки до звичайної п’янкої дії алкоголю, але і до седативного засобу (завдяки хмелю). Через певний час вживання людина без пива вже не зможе розслабитися, заспокоїтися і відпочивати. Тому з точки зору наркології, пивний алкоголізм – це важкий, що важко піддається лікуванню варіант алкоголізму. Наркологи стверджують, що алкоголь є самим агресивним з наркотиків, а пивний алкоголізм характеризується особливою жорстокістю. Цим і пояснюється завершення пивних вакханалій бійками, вбивствами, згвалтуваннями і грабежами.

Перший рейхсканцлер Німеччини Бісмарк, що знав не з чуток про “користь” пива, дав наступне визначення пивному алкоголізму: «Від пива робляться ледачими, дурними і безсилими».