12 жовтня 2022р. фахівці ДУ “Одеський обласний центр контролю та профiлактики хвороб МОЗ України” взяли участь у науково-практичній конференції «Інфекційні хвороби сучасності: етіологія, епідеміологія, діагностика, лікування, профілактика, лікування, профілактика, біологічна безпека». Захід відбувся з нагоди до 135-річчя з дня народження академіка Л.В. Громашевського.

Конференція організована МОЗ України Міністерство охорони здоров’я України, НАМН України, ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН України», Всеукраїнською асоціацією інфекціоністів, Національним науковим центром «Інститут експериментальної та клінічної ветеринарної медицин», Українською військово-медичною академією, Головним управлінням Держпродспоживслужби м. Києва, за підтримки Publishing House Zaslavsky, газети «Новини медицини та фармації» та медичного порталу http://www.mif-ua.com.

На конференції розглянули наступні теми:

– Інфекції війни в сучасних умовах: погляд епідеміолога.

– Підвищення рівня обізнаності з питань біобезпеки та біозахисту за умов пандемії.

– Прогноз щодо грипу на сезон 2022-2023рр. в Україні в умовах пандемії COVID-19.

– Епідеміологія COVID-19. Сучасний стан і прогнози.

– Епідемічна ситуація з гарячки Західного Нилу в Київській області за період 2017-2021 років.

– Медико-соціальна значимість ортохантавірусних інфекцій на сучасному етапі.

– Личинкові зоонозні гельмінтози як біологічна, медична і соціальна проблема.

– Особливості епідемічної ситуації щодо туберкульозу у дітей 0-14 років в Україні.

Фахівці ДУ «Одеський ОЦКПХ МОЗ» на конференції представили усну доповідь «Епідемічна ситуація щодо захворюваності на ВІЛ-інфекцію в Одеській області у 2006-2021 роках».

Категорії: Новини