За повідомленням МОЗ України на сьогодні на всій території країни діє зелений рівень епідемічної небезпеки.

 Поточна епідемічна ситуація відповідає індикаторам зеленого рівня епідемічної небезпеки.

Так, в Одеській області станом на 10 червня поточного року: 

— рівень захворюваності на грип та гостру респіраторну вірусну інфекцію становить на 37 випадків на 100 тисяч населення при визначеному показнику 75;

— кількість госпіталізованих пацієнтів з підтвердженим та підозрілим випадком COVID-19 складає 19,2% (критерій понад 60%);

— коефіцієнт виявлення випадків інфікування методом ПЛР – 1,7% (критерій понад 20%);

— завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, що лікують пацієнтів на COVID-19, складає 18,1% (критерій понад 65%);

— кількість тестувань методом ПЛР та експрес-тестами на визначення антигену до COVID-19 на 100 тис. населення  складає 708 (критерій менш як 300).

         Триває тенденція до зниження захворюваності, яка розпочалась з квітня місяця. Так, за останній тиждень, порівняно з попереднім, рівень захворюваності знизився в 1,9 рази. Зниження спостерігається, як серед дитячого, так і серед дорослого населення відповідно у 2,6 рази  та в 1,9 рази.

         Зниження спостерігається на всіх адміністративних територіях області.

         Всього з початку епідемії по в області зареєстровано 139 976 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них діти до 17 років – 5993 (4,3%), медичні працівники – 4101, летальних випадків — 2926. Інтенсивний показник на 100 тисяч населення складає 5908,0 і знаходиться практично на рівні показника по країні.

          Враховуючи поточний стан захворюваності, не слід забувати, що коронавірусна хвороба  не подолана, вірус продовжує циркулювати. Карантинні заходи не скасовані повністю, тому необхідно пам’ятати про індивідуальні засоби захисту, антисептики та особисту гігієну.

           При наявності симптомів гострих респіраторних вірусних інфекцій необхідно самоізолюватись та звернутись до сімейного лікаря.


0 комментариев

Добавить комментарий

Заполнитель аватара

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *