У соціальних мережах шириться інформація про те, що питну воду в Одесі не можна вживати через брак хлору та недостатнє очищення.

ДУ «Одеський ОЦКПХ МОЗ» інформує:

З метою забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, а також для оперативного реагування та моніторингу стану навколишнього середовища з хімічних та радіологічних показників, моніторингу якості та безпечності питної води та епідемічної ситуації в регіоні в режимі 24/7 працюють групи радіаційного спостереження і дозіметричного контролю, хімічного та епідемічного спостереження і контролю та дезінфекційні бригади.

 Щоденно групами епідемічного спостереження здійснюється моніторинг якості та безпечності питної води, що подається населенню, а саме проводиться від 25 до 40 досліджень води щодо безпечності з бактеріологічних показників та від 20 до 35 досліджень проб води щодо якості з санітарно-гігієнічних показників.

За останню добу (01.03.2022р.) проведено 32 дослідження води щодо безпечності з бактеріологічних показників та 28 досліджень проб води щодо якості з санітарно-гігієнічних показників.

Відхилень від нормативних показників не виявлено.

Санітарно-епідемічна ситуація залишається на контролі.

За інформацією прессекретаря філії “Інфоксводоканал” Сергія Чабана, по місту тече вода, яка знезаражується на європейському обладнанні. Її хімічні показники контролюють цілодобово.

Категорії: Новини