Санепідемситуація

ОТРУЄННЯ ГРИБАМИ НА 27.11.2020р.

Згідно інформації Державної установи “Центр громадського здоров’я МОЗ України” станом на 13.11.2020р. в Україні отруїлися грибами 289 осіб, з них 56 – діти. Із загальної кількості постраждалих померло 11 осіб. Найбільшу кількість отруєнь серед населення зареєстровано у Вінницькій, Одеській, Хмельницькій та Дніпропетровській областях.

В Одеській області з початку року згідно екстрених повідомлень було зафіксовано 27 випадків отруєнь дикорослими грибами з кількістю постраждалих 48, з них у 10 чоловік в подальшому було відмінено діагноз «Отруєння грибами», оскільки вживання грибів спровокувало у них виникнення порушень з боку шлунково-кишкового тракту (гострі панкреатити, гастроентерити тощо). Із загальної кількості постраждалих – 14 дітей. 1 дитина померла.

Таким чином станом на 25.11.2020р. підтверджено 21 випадок отруєння дикорослими грибами з кількістю постраждалих 38 осіб – мм.Одеса (8 чоловік), Чорноморськ (2), Балтський (8), Кодимський (9), Лиманський (2), Савранський (2), Подільський (1), Овідіопольський (1), Тарутинський (5).

За минулий тиждень отруєнь грибами не було. Однак 26.11.2020р. ввечері до ДУ «Одеський ОЛЦ МОЗ України» надійшли екстренні повідомлення щодо ще 2 випадків отруєння грибами з 4 постраждалими.

Потерпілі з м.Одеса (брат та сестра) купували гриби рядовки на ринці «Привіз», після чого зберігали їх у холодильнику 2 тижні (перше вживання грибів відразу після їх покупки отруєння не викликало).

Потерпілі з Савранського району (чоловік з дружиною) – збирали гриби (лисички, опеньки) самостійно у лісі місяць тому. Після чого законсервували їх у домашніх умовах. На днях вирішили відкрити банку з консервами, оскільки вона роздулися.

Ураховуючи вищезазначене ще раз хочу підкреслити, що отруїтися можна не тільки отруйними грибами, але й цілком їстівними. Треба пам’ятати, що гриби також харчовий продукт і до них відносяться всі ті ж правила зберігання та приготування, що і до інших харчових продуктів.

Окрім того, лікарі оцінюють гриби як продукт, який важко перетравлюється, – засвоюванню грибів заважає значний вміст у них клітковини, хітину, який не тільки не перетравлюється у шлунково-кишковому тракті, але й перешкоджає доступу травних соків. Гриби мають властивості вбирати з землі весь спектр отруйних речовин, таких як ртуть, свинець, цинк, мишяк та інші. У звязку з вищезазначеним страви з грибів можуть вживатися лише практично здоровими людьми, і ні в якому разі гриби не можна споживати дітям, вагітним та годуючим груддю жінкам, літнім людям, людям із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, печінки чи з хронічними недугами інших внутрішніх органів.