Інформація

Питання щодо реєстрації групового захворювання на гострі кишкові інфекції

02 вересня 2019 року керівництво ДУ«ООЛЦ МОЗ України» прийняло участь у  позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій облдержадміністрації де заслухане питання щодо реєстрації групового захворювання на гострі кишкові інфекції серед населення селища Авангард Овідіопольського району з прийняттям відповідного рішення щодо попередження подібних випадків.

      Також комісією ТЕБ і НС підтримано пропозицію щодо створення органами місцевого самоврядування робочих груп із залученням фахівців Головного управління Держпраці в Одеській області для моніторингу умов і діяльності об’єктів громадського харчування.

       Станом на 03.09.2019р. постраждало 40 осіб, із них 10 дітей віком до 17 років. Усі захворіли пов’язують своє захворювання із вживанням шаурми та хотдогів з об’єкту громадського харчування (павільйон) за адресою: селище Авангард Овідіопольського  району, вул. Торгова, 11/2.

       За результатом розслідування на об’єкті були встановлені грубі порушення вимог санітарного законодавства та законодавства про безпечність та якість харчових продуктів  (відсутність водопостачання, медоглядів працівників, дозвільних документів на роботу, тощо).

       Заходи щодо локалізації та ліквідації вогнища тривають.

       Ситуація знаходиться під контролем.