Сьогодення

Про санітарно-епідемічну ситуацію в Одеській області за період з 21 по 27 червня 2021 року.

За даними моніторингу захворюваність на грип та ГРВІ знаходилась на сезонному рівні. За останній тиждень, порівняно з попереднім, захворюваність знизилась на 22,5%, у тому числі серед дітей – на 21,3%, серед  дорослого населення – на 24,6%.  До лікувальних закладів госпіталізовано 388 осіб, що нижче попереднього тижня на 7,8% (421 хворий).

В структурі захворюваності основна питома вага припадала на дітей до 17 років – до 63%. На всіх адміністративних територіях рівень захворюваності був нижче епідемічного порогу.

Згідно з моніторингом вірусологічних досліджень на звітному тижні спостерігалась циркуляція вірусів не грипозної етіології (бока- та метапневмовірус).

З початку епідсезону, за даними звітів лікувально-профілактичних закладів,  щеплено проти грипу  7346 осіб, у тому числі 5732 медичних працівників.     

Щодо захворюваності  на  COVID-19. З початку епідемії в області,станом на 29 червня,зареєстровано 140 557 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, у тому числі дітей до 17 років – 6014, медичних працівників – 4127, летальних випадків – 2975. Інтенсивний показник на 100 тисяч населення склав 5932,6, смертність – 125,6; летальність – 2,1%.

За останній тиждень, порівняно з попереднім, рівень захворюваності знизився на 17,1% (175 проти 211), у тому числі серед дорослого населення – на 19,1% (165 проти 204), серед дітей захворюваність незначно зросла – на 3 випадки (10 проти 7). Зниження спостерігається на всіх адміністративних територіях області.

Захворюваність  на гострі кишкові інфекції  по області, порівняно з попереднім тижнем, зросла на 20,8% за рахунок дiтей до 17 рокiв, де ріст на 42,9%. У той же час серед дорослого населення рівень захворюваності знизився на   26,1%.

Факторний аналіз свідчить, що 24,4% хворих пов’язують своє захворювання з вживанням готових домашніх страв з порушенням технології приготування та зберігання; з вживанням немитих овочів та фруктів – 23,2%; м’ясних та молочних продуктів, придбаних на ринках, в т.ч. стихійних, – 16% та 18,3% відповідно; з порушенням правил догляду за дітьми – 10,7%; риба  солона та в`ялена – 2,5%; яйця з недостатньою термічною обробкою та сирі – 2,7%;  не встановлений фактор – 2,2 %.  На минулому тижні зареєстровано групову захворюваність на сальмонельоз у побуті в Ізмаїльському  районі, де захворіло 5 дорослих осіб. Хворі госпіталізовані до інфекційного відділення КНП «Саф’янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області «ЦРЛ». На сьогодні у стаціонарі залишаються двоє хворих. Усі захворілі були учасниками святкування дня народження, яке відбувалось в орендованих приміщеннях на базі відпочинку «Мегапарус» в с. Приморське Кілійського району. Хворі своє захворювання пов’язують з вживанням готових страв, які були приготовані в домашніх умовах та зберігались з порушенням температурного режиму. В осередку проведено протиепідемічні заходи з лабораторним контролем.

Вірусні гепатити та повітряно-крапельні інфекції реєструвались спорадичними  випадками або не реєструвались зовсім (дифтерія, кір, краснуха, епідемічний паротит).

В.о. генерального директора, головний державний санітарний лікар Одеської області Віталій ГОНЧАРОВ.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *